Radi pajaqall subofer

Shitet nga: nisi 15 Tet 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
suboferi o pioner me 3 magneta kutien se ka fort tmir po bon muzik sa dush per me dridh pajaqalla o shum eruajtur edhe punon prefect i ka dy dalje te suboferit tjerat i ka 4par i ka per zo nermal radia o alphina 50 vat e ka daljen dalje tsuboferit ka 2 zvoshnik te dyrve jon original per dyr jon zo te holl edhe bass qesin nermal ekan zonin kshtu sa vat se di hiq sa o pojaqalla o sistem amerinkan me dy siguresa 30 ve i ka veq per kerr qeto qeysh pi shini sa dush e dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim