Radio, mp3 player per veturë

Shitet nga: Valmir 08 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio, mp3 player per veturë ne gjendje te rregullt, dhe te pa perdorshem. Tre copa: njera Clarion, tjetra STC-3000U, dhe 3000U. Jane te ardhur nga Dubai.
[Të interesuarit te kontaktojn ne nr: 044766279]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim