Radio audio CD

Shitet nga: Radio 23 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio audio CD ne gjendje shume te mire Blaupunkt.jam ne Ks deri neser ne mbremje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim