Radio cd player mp3 per vetur

Shitet nga: liridon 05 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim