Radio jvc

Shitet nga: Astrit 04 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Radion JVC per vetur ne gjendja shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim