Radio per mercedes

Shitet nga: Radio 19 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes raion per mercedes ne gjendje te rregullt nrrim i munshem me radi me DVD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim