Radion DISC Cd-USB-SD Card

Shitet nga: Hajra 29 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radion per veture firma Disc,pranon Cd-t Usb-t edhe Sd Card.
Me kyqjen ne veture merr ngjyre te kalter.
Vetem bleres serioz
mund te kontaktoni edhe me viber:+37745371815
**Fotot jane origjinale**
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim