SONY DAV S880 DVD HOME THEATER

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET SONY DAV S880 HOME THEATER ESHTE ME DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim