SONY PFM-42B2E 42 INCH PLASMA MONITOR

Shitet nga: faruk 28 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHIETET SONY PFM-42B2E 42 INCH PLASMA MONITOR

VGA INPUT 1
VGA INPUT 2
VIDEO IN
S-VIDEO IN
AUDIO IN
AUDIO OUT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim