SONY RDR HX 950 DVD RECORDER

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET SONY RDR HX 950 DVD RECORDER , ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim