SONY TA-F70

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET SONY TA-F70 NE GJENDJE TE RREGULLTE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim