Servo 600 Samson

Shitet nga: rashit 28 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet paeqall me Defekt Qmimi Sipas Marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim