Sint

Shitet nga: Hajredin 06 Sht 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Osht n gjendje t reegullt i ardhun nga zvicra. 150melodi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim