Sistem Profesional Muzike

Shitet nga: CV 02 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes ose ndrroj sistemin profesional Technics me keto specifika:
Zmadhuesi: Technics SA-TX50
CD PLAYER Technics
Spikers: JAMO Double Bass-350 Watt, Rezistenca 8-12 Om
Equilazer 24 kanalesh digital
DVD Player
Rafti special me dere te xhamit per sistemin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim