Studio Sony

Shitet nga: Agon 07 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio Sony basi punon zoshnikt krejt Rregull ka za shum Cd. track.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim