Studio ne gjendje te rregullt

Shitet nga: shkelzen 22 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Punon me cd dhe traka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim