Studio

Shitet nga: Shkelzen 09 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Esht ne gjendje te rregullt punon me cd edhe me traka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim