Subufer pajaqalle

Shitet nga: Elbasan 15 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Sistemi i muzikes shitet komplet edhee kablla ne gjendje te rregullte ashte sistemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim