TECHNICS SU V4X

Shitet nga: faruk 28 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT TECHNICS SU V4X (NE GJENDJE JO TE RRGULLTE ) SVI 2004 JU MIREPRESIM
QMIMI I ARSYESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim