Tekniks

Shitet nga: Beka 19 Sht 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet 350 ero 920 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim