URGJENT

Shitet nga: a.b 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
BASS 700 WAT i ardhur pej gjermanis urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim