USHIT FLM MERJEP

Shitet nga: sevdail 12 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES RADIO CEDEN . DVD. USB. MP3. AUX. KOMPLET ME KABLLA SHUM MIR PUNON NE CEDE E NE DVD. QMIMI ASHT IVOLITSHEM. TEL. 045 524 015. SEVDAILI GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim