Zvoshnik (STEREO) Audio

Shitet nga: Esat 25 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zvoshnik ( monitora ) te perdorur vetem 1 jav ose ma pak . I kom ble per studio 150 euro te dyt , mirpo i shes 110 euro qmimi i diskutueshem !
Lidhen me USB , telefon , lloptop , shfrytzohen si Radio ..etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim