Zvushnika me mikrofon

Shitet nga: Senjur 21 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jan dy zvushnika me mikrofon.Punojn mire jan pi jashtit ne gjendje te regult shum par e perdorte.Pres blers serios.
Zvushniki i madhe eshte 75 euro ndersa i vogel 55 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim