radioo me navi me aux full exstra

Shitet nga: rinor 20 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radi full extra me navi me aux me ekran te madh eshum tjera radia esht nw gjendje perfekte ben per shumicen e veturave per passat touran golf 5-6-7 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim