shitet BASS i ri

Shitet nga: xx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiter Bassi i ri i firmes Pioneer dhe aspak i perdorur i ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt 100%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim