Muzik per Vetura

Shitet nga: Adnani 24 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes dy Bassa dhe Smadhusin Sound Barrier XA 162 400 WATT ne gjendje te rregullt me kablla te vetat Shitet me marveshje ose naj ndrrim me naj Telefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim