Playstation 2

Shitet nga: freskim 23 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
shes playstation 2 per arsyje se nuk me hyn ne perdorim , PS 2 gjindet ne gjendje te mir , ka vetem nje gjestik dhe nje loj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim