10PC dell gx 755 optiplex cmim i volitshem.

Shitet nga: ermal 27 Maj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Gjilan
.....

10 PC

Dell OPTIPLEX 755
Intel Core2Duo E6750 2.66 / 4mb L2 Cache
RAM 2GB 666 800MHZ
HDD 160GB SATA
VGA Intel GMA 3100 256mb
5 copa Monitor 19"Inch PHILIPS 190P White 75Mhz //// 5 copa Monitor 19"Inch ACER White 75Mhz
Testatur Dell

Kontakti me email dhe viber ne numrin +377 45 643 142 sepse gjindem jasht kosoves.
Cmimi i padiskutushem pct punojn jon ne rregull vet kan sherby per internet caffe,
1 vit pune kan pas kurr problem smkan boe. Kshtu qe tash veq du mej hjek
Se mo smhyn npun .
Ky eshte cmimi ne ebay.de pa monitor 130euro. Me performancat e njejta /

http://m.ebay.de/itm/like/331197979346?lpid=106&chn=ps&ul_ref=http%253A%252F%252Frover.ebay.com%252Frover%252F1%252F707-134425-41852-0%252F2%253Fmtid%253D1676%2526kwid%253D1%2526crlp%253D38055161982_563361%2526itemid%253D331197979346%2526targetid%253D76135739862%2526rlsatarget%253D%2526rpc%253D0.15%2526rpc_upld_id%253D49684%2526device%253Dm%2526mpre%253Dhttp%25253a%25252f%25252fwww.ebay.de%25252fitm%25252flike%25252f331197979346%25253flpid%25253d106%252526chn%25253Dps%2526adtype%253Dpla%2526srcrot%253D707-134425-41852-0%2526rvr_id%253D837302664374&ul_ref=http%3A%2F%2Frover.ebay.com%2Frover%2F1%2F707-134425-41852-0%2F2%3Fmtid%3D1676%26kwid%3D1%26crlp%3D38055161982_563361%26itemid%3D331197979346%26targetid%3D76135739862%26rlsatarget%3D%26rpc%3D0.15%26rpc_upld_id%3D49684%26device%3Dm%26mpre%3Dhttp%253a%252f%252fwww.ebay.de%252fitm%252flike%252f331197979346%253flpid%253d106%2526chn%253Dps%26adtype%3Dpla%26srcrot%3D707-134425-41852-0%26rvr_id%3D837302664374&_mwBanner=1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim