2 COPE 2GB DDR3 PC3-12800 ORIGJINALE - E RE E PA..

Shitet nga: DDR3 04 Gsh 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 EUR

Komuna: Gjilan
SHES 2 COPE 2GB DDR3 PC3-12800 ORIGJINALE TE PA PERDORUR - TE PRODHUESIT MICRON TECHNOLOGY

KETO 2 MEMORJE ME KANE ARDHE ME NJE KOMPJUTER CORE I7 DHE NUK ME NEVOJITEN.

CMIMI 16EU PER COPE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim