2 Mbushsa per Iphone 5/5c/5s/6/6s nga Amerika

Shitet nga: Baci 12 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shes 2 Mbushsa per Iphone 5/5c/5s/6/6s

jane origjinal te prodhuar nga kompania apple te sapo ardhur nga amerika , jane shum pak te perdorur ne gjendje te mir dhe funksionale.

Qmimi per 2 copa eshte 15 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim