ASUS Graphic DDR5 2GB

Shitet nga: Denis 23 Mar 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
assus ddr5 2 gb e perdorur vetem 1 muja
Gjitha lojat e Reja Jon Testu 100% supported
kartela ka Kutin e vet Dhe cd-n me Drivare
kartela osht si kjo ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim