Asus eeepc 10.1

Shitet nga: Besnik 11 Pri 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   110 EUR

Komuna: Gjilan
shes lloptopin asus mini me procesor 1.6 ghz dy berthama 2 giga ram 120 giga hardisk 256 kartelen grafike me kamer te integruar lloptopi eshte i ardhur nga zvicra me to vjen qanta dhe adapteri baterien nuk e man amo punon shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim