DVD RW

Shitet nga: Florentin 16 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   9 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet DWD RW per shikim te filmav dhe ingjizime ne CD ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim