Dvd r/rw per laptop ose desktop

Shitet nga: Veton 16 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
kjo paisje eshte e mire per ata qe beje inxhizime te shume DVD dhe nuk e ngarkojne PC, gjate punes, cmimi eshte 30 euro gjitha te mirat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim