Ekran Philips , 19 inç

Shitet nga: Gent 23 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet ekrani i markès Philips, 19 inç.
Ekrani eshte ne gjendje shume te rregullte dhe eshte shume pak i perdorur. Pasi perdori laptopin ky ekran nuk me nevojitet. Shume i ruajtur!
Nr: +37744822646
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim