Ekran per llaptop Fujitsu siemens amilo pa 1538

Shitet nga: Beny 16 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Kemi ne shitje ekranin e lloptopit Fujitsu Siemens amilo PA 1538 dhe tastieren ne gjendje te mire. Ekrani kushton 50 euro ndersa tastiera 25 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim