Fujitsu Siemens P24W-5 24"

Shitet nga: Bekim 19 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Monitori eshte ne gjendje te rregullt dhe i dores se dyte me qmim te volitshem.

Fujitsu Siemens P24W-5 24"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim