Gjana te ardhura nga Zvicrra. Me shumice dhe pak..

Shitet nga: Meti 14 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Printera Industrial, shtepixa te kompjuterit, ekrana, Televizora, telefona mobil, swicha, Laptopa, resivera e shum sende tjera.
Interier per zyre, Tavolina, Rafta, Karrika etj.
Te gjitha jan te kualitetit shum te larte.

Kontaktoni nga ora 07:00 deri ne ora 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim