Hard Disk 250 GB

Shitet nga: Hard Disk 09 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet had disku i 250 gb sata per lloptop dhe pc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim