Harddisk 80GB

Shitet nga: drilon 31 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Harddiski osht 80 GB ai eshte pak i perdorur dhe pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim