Harddiski 80 GB

Shitet nga: drilon 01 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Harddiski është 80 GB në gjendje të rregullt pak i përdorur dhe pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim