Hardisk hdd drive 500Gb Western Digjital

Shitet nga: ............ 13 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Ne gjendje te shkelqyer dhe punon perfekt
E jap me garancion,
500 Gb HARDISK
Per mashum info edhe ne viber 044 615 303
Transporti ne prishtine sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim