Ip Kamera NVR 4CH Free IP publike

Shitet nga: Ilir Halili 20 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Gjilan
SET kamerave me ip ( digitale )

NVR 4ch me 720P deri 1080 P Dalje NVR HDMI VGA S-VIdeo
Kamera 4 Copa ka 2 mega Pixel dite dhe nate
Furnizimi i rrymes i behet per mes POE Switch
PA montim dhe pa Hardisk qmimi eshte 300 euro
Me montim eshte 400.00 euro
Me HDD 1 TB per nje muaj Inqizim qmimi esht 450 .00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim