Kabllo me shumice dhe pakic

Shitet nga: Benni 17 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   7 EUR

Komuna: Gjilan
shes kabllo per konvertim per Kompjuter me shumice dhe pakic jan te ardhura nga belgjika te reja
ktu nje kabllo e ngjajshme ne dyqan ka qmimin 13 euro ndersa un vetem per 7 euro nje pjes

qmimi 4€
kontakti 045572771
viber +3248 883 8841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim