Kartel Grafike GeForce dhe Kartel Rrjeti Paralle..

Shitet nga: Arbenit 03 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Kartel grafike nVidia GeForce 2 MX (32Mb) eshte ne gjendje shum te mire.Punon shume mire. (8euro).

Kartel rrjetit Parallel Tasking 2 punon shume mire eshte ne gjendje shum te mire.(7euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim