Kartel Grafike MSI HD 3850

Shitet nga: Pajtim 22 Qer 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Kartelen grafike nga MSI eshte HD 3850 dhe ka keto performanca:AMD HD 3850


GDDR3


PCI express x16


512MB


256bit


OpenGL 2.1


DirectX 10.1


Kartela eshte e pershtatshme per te gjitha lojat aktuale ne treg si: FIFA 14, Battlefield 3, Far Cry 3 etj. ( te gjitha keta lojat i kam lujt vet me kete kartel ), kartela eshte blere para nji viti me qmim prej 160euro
Kartela eshte kjo ne Foto
Qmimi eshte i PADISKUTUESHEM kshtu qe ju lutem mos kontaktoni per me lire apo per ndrrim se as ndrrim nuk beje me ASGJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim