Kebell Konvertues USB - RJ45 (Ethernet)

Shitet nga: GUXIMI 05 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Konverter nga USB në RJ45 (Ethernet) dhe anasjelltas.
2 Metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim