Llampa e projektorit

Shitet nga: Dani 11 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Shes llampen e projektorit nuk e di per qfar tipi te projektorit esht por e re esht dhe kujt ti nevoitet mund ta marrin
Pres blersat e interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim