MONITOR DELL DHE BELINEO -- URGJENT 35EURO COPA---

Shitet nga: Halil 12 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
MONITOR DELL DHE BELINEO -- URGJENT 35EURO COPA--- NE GJENDJE SUPER TE MIRE TE ARDHUR NGA CH , QMIMI 35 EURO PER COP / MUNDENI MI ARDH MI PA GJINDJEN NE GJILAN

GARANCION 1 MUAJ I JAP .
PUNOJN PERFEKT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim